Sigara Aksesuarları

Sigara Aksesuarları

Sigara Aksesuarları
FİYAT
Daha Fazlası İçin Tıklayınız

Sigara Aksesuarları

Sigara kullanan insanlar genellikle bu konuda çeşitli aksesuarlara da sahip olmak isterler. Örneğin en basitinden sigaralarınızı karton bir kutuya koymak yerine alacağınız metal bir sigara tabakası sayesinde sigaralarınızın darbelere karşı ezilmemesini sağlarsınız. Eğer bu şekilde bir ürün arıyorsanız o halde bir arkadaş tobacco sitesi olarak siz değerli müşterimize yardımcı olabiliriz. Sitemiz içinde yer alan Sigara Aksesuarları bölümünden bulmak istediğiniz sigara tabakasını anında satın alabilirsiniz. Değişik ve farklı baskılı modelleri sizlerin de oldukça hoşuna gidecektir.

Bir diğer sigara aksesuarı ise sigara ağızlığıdır. Bu ağızlık sayesinde de içtiğiniz sigardan içinize çektiğiniz duman özel fitreden geçecek ve size zararlı olan kısmın az bir bölümü ulaşacaktır. Bir çok farklı renkteki plastik sigara ağızlıklarını da sitemizde aksesuar bölümünde bulabilirsiniz.

Arkadaş Tobacco Sitesi Kargo Hizmeti Hakkında

Sitemiz içinde satın almış olacağınız tüm Sigara Aksesuarları konusunda sizlere hemen kargo teslimat hizmetini veriyoruz. Müşterilerimizi bu konuda fazla bekletmeden hemen bir şekilde sipariş ettikleri ürüne kavuşmalarını sağlıyoruz. 

https://www.arkadastobacco.com/
ARKADAŞ TOBACCO

Merkez: Rasim paşa Mah. Karakolhane Cad. Nahcivan Pasaji No 18/7
Yeldegirmeni /Kadikoy / İsTanbul
Müşteri Hizmetleri: +0530 976 34 21
info@arkadastobacco.com

Copyright © 2016 , Arkadas Tobacco
Web Tasarım Teknobay