Mumluk Şamdan

12.6.2019

Mum tutucu olarak kullanılan mumluk ya da şamdan çok kullanılan ve sevilen bir ev eşyasıdır. Mumluk şamdan çeşitlerimiz en kaliteli malzemelerden yapılmış olarak web sitemizde sizlere sunuluyor. Sitemizde en ucuz şamdan fiyatları etiketine sahip ürünlere rastlayabilirsiniz. Toptan şamdan fiyatları da sitemizde perakende şamdan fiyatlarına göre indirimlidir.

Mumluk şamdan çeşitlerimiz arasından size ve evinizin dekoruna uygun olanları seçerek sipariş ediniz. En kaliteli ambalaj malzemeleri ile ambalajladıktan sonra en güvenli kargo yöntemi ile evinize ya da istediğiniz adrese ulaştıralım.

Yaz ve Mumluk Şamdanlar

Yaz gelmesi ile birlikte bir bahçeye ya da teras sahip olacak kadar şanslı olan herkes için bu davetlerin başlaması anlamına da gelir. Sıcak akşamlarda açık havada oturmanın insana kattığı çok güzel duygular var. İşte bu güzel akşamlarda sizi daha da mutlu edecek aksesuarlar elbette ki mumlar ve mumluklar olacaktır.

Mumluk şamdanlar kullanarak, evinizi, bahçenizi, terasınızı süsleyin. En son moda kokulu mumları, şık mumluklarınıza yerleştirerek kendinizi ve evdekileri şımartın. Mumluklarınızı sitemizde bulacağınız göz kamaştırıcı aksesuarlarla tamamlayın. Aynı zamanda ısmarlama hediye setleri siparişi ile de sevdiklerinize ve arkadaşlarınıza mükemmel hediyeler sunabilirsiniz.

Sitemizi takibe alarak zaman zaman yayınladığımız özel fiyatlar, teklifler ve indirimlerden yararlanın.

Düğün Veya Partiler İçin Şamdanlar

Düğün gününüz için elinizden gelen çabayı harcadığınızı biliyoruz. Son dokunuşlarla birlikte muhteşem mekâna sahip olmak en doğal hakkınız. Yüksek maliyet gerektirmeyen, ancak düğününüzün atmosferine kişiliğinizden parçalar serpiştirecek mumlara ve mumluklara ihtiyacınız vardır.

Tealight Mumluklar

Sevimli bir mumlukta parlayan tealight mumluklar  çeşitli renk ve kokularda olmak üzere sitemizde bulunan ve çok popüler bulunan seçeneklerdir. Bunlar sofranızı aydınlatır. Üstelik istediğiniz her tema ile de eşleştirebilirsiniz. Söz gelimi 100 kişilik büyük bir parti için kokusuz tealight mumlar ve mumluklar önerebiliriz. Tercihinize göre daha çekici bir sunum için kullanacağınız temaya uygun bir renk seçin. Daha sonra da Vanilya, Hindistan cevizi vb. binlerce çeşit kokulu mumlarımızdan zevkinize uygun olanları seçebilirsiniz.

Düğünüz süresince kokulu mumları kullanmak istiyorsanız eşleştirdiğiniz tealight mumluklarda ya da yüzen mumluklarda misafirlerinize bugünün mutluluğunu bütünüyle hissettirebilirsiniz. Kokular en sevdiğimiz anıları uyandırırlar.

Klasik Mumluklar

Düğününüz ya da partiniz için özel ayin ve ritüellerde kullanılan mumları ve mumluklarımızı, parıltılı mumluklarımızı, rüstik kır toplantıları için uygun ahşap mumluklarımızı ya da şık, sofistike bir yemek salonunda olması gereken mumluklarımızı zevkinize göre seçip sipariş edebilirsiniz.

Klasik fildişi konik veya sütun mumların yerleştirildiği şamdan mumlukların birçok kişi tarafından tercih edilmesi tesadüf değildir. Bazen en iyisi en sadesidir. Bu güzel hazırlanmış mumluklar, çarpıcı süslemelerin merkezi haline gelebilmeleri için gereken destek görevini başarıyla yürütürler.   

Fener Mumluklar

Eğer isterseniz hem iç, hem de dış mekanda kullanabileceğiniz fener mumluklarımız da çok yumuşak ve pürüzsüz bir ışık sağlıyor. Bunlar herhangi bir mekanın etrafına yerleştirildiklerinde harika lüks bir ortam yaratıyorlar. Koridorlara ya da yollara konulduğunda ise  farklı bir dramatik hava yaratıyorlar.

Eğer rüzgar korumalı fener mumluk seçiyorsanız, taze çiçeklerin içine oturtacağınız bu mumlukta yanan mumlar çarpıcı bir görünüm oluşturur. Seçtiğiniz çiçeklere bağlı olarak çok hoş bir aydınlatma ile birlikte, çevreye samimi ve nazik sinyaller saçar.

Romantik bir görünüm istiyorsanız şamdanlar kesinlikle işinize yarar. Rustik ve konik yemek mumları ve mumlukları çeşitli renkte ve desende sizin tarafınızdan beğenilmek için bekliyorlar. Son dokunuşlar ile yerleştireceğiniz mumluk şamdan ve kokulu mumlar ile birlikte düğününüz ya da partiniz tamamen aydınlanır ve çok güzel kokar.

Test

Form Gönderimi

Tamam

© Copyright © Arkadaş Tobacco 2019. || Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Teknobay