Mumluk Fener

12.6.2019

Fener mumluklar her zaman tercih edilen güvenli ve şık ürünlerdir. Mumluk fener çeşitlerimiz web sitemizde sizleri bekliyor. Fener mumluk toptan siparişlerinizde diğer sitelere göre çok daha avantajlı koşullarda indirim yapılır. Fener mumluklar arasında özellikle kafes mumluk ve ferforje mumluk modellerimiz yeni gelmiş olup, hiçbir yerde bulamayacağınız orijinalliktedir.

Başlıca Fener Mumluk Çeşitleri

Zemine yerleştirilerek kullanılabilecek büyük boyutlu fener mumlukların yanı sıra egzotik desenli cam fener mumluklar arasından seçim yapabilirsiniz. Şu an için en şık seçenekler ince cam bakır fener mumluklardır. Bunlar gerek masaların üzerinde gerekse diğer yüzeylerde mükemmel bir şekilde dururlar.

Fener mumluk alırken temiz hatlara sahip ince zarif tasarımları tercih etmenizi öneriyoruz.

Evinizi Aydınlatmak İçin İpuçları

Güzel ve korumalı mumluklardaki mumlar yakıldığında evinizde rahat, cömert ve bereketli bir ortam yaratırlar. Mumluk kullanmak, evinizi aydınlatmanın en eski ve en güvenilir yollarından biridir. Maksimum ışıma elde etmek için, mumlukları aynaların yanına yerleştirin, bir şöminenin üstüne ya da duvara yaslanmış  aynanın yanına koyun. Eğer fener mumluğunuz cam ise mumluğun içindeki ışık kırılacağı için size yansıyan ışık daha da parlak olur. Aynı şekilde ışığın beyaz bir duvara yansıyacağı şekilde yerleştirilen mumluklar da daha fazla ve parlak ışık sunarlar.

Fener mumluk kullanmak mumların daha az tehlike yaratması için güvenli bir yoldur. Ayrıca fener mumlukların evin içinde ya da dışında benzersiz bir atmosfer yaratılması için en uygun mumluk olduğunu düşünen pek çok insan bulunuyor. Fener mumluk hem koruyucu bir işlevsellik sunar, hem de ışığı ve dekoru mükemmel kullanabilmenin eşsiz bir yoludur.

Mumlar çok daha doğal bir gece lambası olabilir. Böylece güneş battıktan sonra herhangi bir şekilde UV ışınına maruz kalmazsınız. Ve çok daha iyi uyursunuz.

Fener Mumluk Kullanımında Önemli Noktalar

Fenerin içinde bir miktar açıklık olması gerekir. Böylece içeri oksijen gireceği için yanma olayı gerçekleşir. Işığın görünür olması için cama ihtiyacı vardır. Cam kullanılmıyorsa ışığın görünmesi için fener mumluk dekorunda boşluk olmalıdır. Fener mumluklar tercihe göre masaya yerleştirilebildiği gibi, kancaya da asılarak kullanılabilir. Fener mumluklar bazen renkli camlara ya da renkli kesiklere sahiptir. Böylece dışarı verilen ışık, bu renklerle kaynaşır ve  daha cazip hale gelir.

Hatırlanması gereken en önemli şey, bu fenerlerin yangın tehlikesi oluşturabileceğidir Bu nedenle fener mumlukların yangına dayanıklı malzemelerden imal edilmesi gerekir.

Tekrar Kullanılabilir Fener Mumluklar

Severek aldığınız ve kullandığınız mumlar sık sık tükenir. Bu nedenle sizlere sitemizde balmumundan imal edilmiş muhteşem fener mumlukları sunuyoruz. Çeşitli boylarda olanları mevcuttur sitemizde.  İçine tealight mumunuzu ya da düz adak mumlarınızı yerleştirebileceğiniz bir bardağı vardır. ( toplu indirim için bu konudaki kampanyalarımızdan yararlanınız)

Fener mumluk, içindeki mumla gerçekten etkileyici bir merkez oluşturur. Sevdikleriniz için harika hediyelerdir. Bu mumluklarla ilgili en güzel şey, sıcak bir mum ışığına sahip olacaksınız ve daima şekillerini koruyacaklarıdır. Bu mumluklar kullanılırken hiçbir şekilde yanma ve/veya tutuşma söz konusu olamaz.

Silindir, kare, yıldız ya da top şeklinde olabilirler. Daha küçük boyutta olanlar, küçük bir metal tutucu ile birlikte yollanır. Böylece mumum tabanından erimesi ve ışığın azalması gibi bir sorun yaşanmaz.

Siyah Fener Mumluk

Siyah renkte sıra dışı tasarımda siyah mum ve siyah mumluk çok tercih edilen sevilen bir modeldir. Siyah fener mumluk içinden yansıyan ışıkla birlikte muhteşem bir karşıtlık oluşturur. Dekorasyonda çok tercih edilen bir temadır.

İstediğiniz boyut, renk ve şekilde  mumluk  fener siparişlerinizi bekliyoruz.

Test

Form Gönderimi

Tamam

© Copyright © Arkadaş Tobacco 2019. || Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Teknobay