Kütük Mumluk

12.6.2019

Kütük şeklinde şamdanlar klasik ve spor şıklıklarını daima muhafaza etmişlerdir. Web sitemizde satışa sunulan kütük mumluk seçeneklerimizden istediklerinizi ayırın ve bitmeden sipariş edin. Havaların ısınması ile birlikte gelen düğün mevsimi sırasında kütük mumluk nikâh şekeri de çok istenen seçenekler arasında yerini alıyor. Kütük nikâh şekeri klasik bir yaklaşım olmakla beraber, insanların beğenisini üzerinde tutmaya devam ediyor.

Hayatınızın Kadını İçin Romantik Bir Seçenek

Eşinize ya da partnerinize biraz özel bir şekilde muamele etmek isteyebilirsiniz. Yorucu bir günün sonunda kendisi için almayı düşünemeyeceği bir şey düşünün. Bu prensip aslında kız kardeşleriniz, en iyi arkadaşınızın büyükannesi, anneniz ya da hayatınızda bir yere sahip pek çok kadın için geçerlidir.

Daha çekici bir ortam için muhteşem kokulu tealight mumlarla tamamlanmış, kütük mumlar zarif ambalajları ile yemek ya da oturma odasında romantik ve hoş bir ortam sağlıyor. Kütük mumluk ve kokulu mumların uzun süreceği düşünülen özel yemekler için de vazgeçilmez olduğunu belirtmeye gerek yok.

Eğer mutlu etmek istediğiniz kadın, şımartıcı ve uzun sıcak banyoların hayranı ise doğal Spa özelliğinde kokulu mumlar ve kütük mumluklar çok makbule geçecektir.

Bu kadın için belki de en önemli yer iç mekânlardır. Özellikle tarçınlı, baharatlı ve mür gibi kokulara sahip mumları içeren kütük mumluklar, sıcak bir yemek masasında veya bir okuma köşesinde ya da koridorda kullanım için idealdir. Hediye ettiğiniz kişi bunlara her bakışında sıcacık bir mutlulukla sizi hatırlayacaktır.

Kütük mumluklar minimalist dekorasyon tercihinden, bohem şıklığa kadar çeşitli iç mekân stillerine uyum sağlarlar.

Hayatınızdaki Erkek İçin Romantik Bir Seçenek

İnce düşünceli bir şekilde seçilen, herhangi bir tealight mum ve kütük mumluğun yaşamınızdaki önem verdiğiniz erkekler için mükemmel bir hediye olmaması için hiçbir neden yoktur. Zengin, sofistike kokulu mumları erkekler kesinlikle sevecektir. Viski kokulu ya da amber kokulu mumlar yakıldığında tatlı dumanlı özü yakalarlar. Ve muhteşem bir atmosfer oluştururlar.

Banyoda uzun zaman kalmayı seven birisi için de kokulu mum içeren bir kütük mumluk kendi evinde Spa deneyimi yaşatmak için muhteşem olacaktır.

Kır Düğünü Ve Kütük Mumluk

Açık havada bir kır düğünü planlıyorsanız düğün masanız düğününüzün önemli bir parçasıdır. Yaratıcı olmanız gereken yer, kesinlikle burasıdır. İşte tam bu aşamada kullanılacak kütük mumlar ortama muhteşem bir samimiyet yayıyorlar. Bu arada kullanacağınız hassas kokulu mumlar ve çiçek demetleri büyülü bir mekan yaratmanın en güzel yoludur.

Yine yaratıcılığınız devam ettirin, düğün renklerinizi mum veya çiçeklerle tasarımınıza dahil edin. Resepsiyonun etrafına dizeceğiniz şık mumluklar ve tealight mumlar ortama ışıltı katmak için çok hoş bir fikridir. Aydınlatma her şeydir. Buna kokuyu eklemeniz düğünü kusursuz hale getirecektir.

Kütük mumlukların yanı sıra düğün gününüzde kullanmak isteyebileceğiniz bütün mumları ve diğer mumlukları da toptan siparişlerinizde sitemizden indirimli olarak temin edebilirsiniz.

Balkon Veya Bahçede

Sıcak yaz günlerine döndüğümüz şu günlerde ve ilerleyen zamanlarda, yaz akşamlarının tadını açık havada çıkarmak istemenizden daha doğal bir şey yoktur. İşte bu sırada havanın kararması kesinlikle sorun değildir. Kütük mumluklar sayesinde bu durum istenen bir dönüşümdür.

Gece oturmaları sırasında kullanacağınız tealight mumlarla birlikte kütük mumluklar, sohbetleri daha da çekici ve samimi hale getirecektir. Ahşap kütük mumluklardan etrafa yayılan dost ve samimi hava, titreyen mum ışıkları ile birleştiğinde gecenin bitmesini istemeyeceğiniz bir ortam oluşturacaktır. Kütük mumluk kullanırken tercihinize göre ledli mumları da sipariş edebilirsiniz.

Test

Form Gönderimi

Tamam

© Copyright © Arkadaş Tobacco 2019. || Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Teknobay