Zippo Çakmak Kaplama Nasıl Yaptırılır?

Zippo Çakmak Kaplama Nasıl Yaptırılır?

Zippo çakmak kaplama, basit bir modifiye işlemidir. Zippo garantisi zippo çakmak kaplama işlemini kapsamaz.Bu sebeple bu işlem için ek ücret ödemeniz gerekecektir. Orijinal zippo çakmak kaplama fiyatları 20-30 TL olacaktır. Fakat kaplamanın türü bu fiyatların artmasına neden olabilir. Zippo bayileri kaplama yaptırma isteğinize cevap vereceklerdir. Zippo benzini, satın aldığınız zippo çakmağın yapısına göre belirlenir. Bu sebeple zippo benzini yerine farklı maddelerin kullanılması önerilmez. Zippo kaplama işlemi sırasında zippo çakmağınızın yapısına herhangi bir zarar verilmemesi üzere mutlaka konusunda uzman çalışanlardan yardım almanız gerekir. Kaplama işlemi sırasında dilediğiniz materyal kullanılabilir. Zippo kaplama işlemini d&r zippo bayilerinde de gerçekleştirebilirsiniz.

Zippo Nereden Alınmalı?

Zippo çakmakların orijinal olmaları, çakmakları daha uzun süre kullanabilmeniz açısından oldukça önemlidir. Bu sebeple zippo çakmaklar sadece zippo bayilerinden alınmalıdırlar. Zippo bayilerinden alacağınız zippo çeşitleri içerisinde ömür boyu hizmet garantisi bulunur. 1950 yılından beri zippo içinde verilen bu belge ile ücretsiz hizmet alınabilmektedir. Dünyanın her yerinde ömür boyu hizmet belgesine sahip olan ürünlerin ücretsiz bakımları yapılabilmektedir.

Nasıl Daha Ucuz Zippo Çakmak Bulunur?

Zippo çakmakların fiyatlaırnı belirleyen unsur, çakmağın dış cephesinde kullanılan malzemenin kalitesidir. Zippo çakmağın dış cephesinde altın veya gümüş kullanılması fiyat artışına sebebiyet verir. Ucuz bir zippo çakmak alabilmek üzere dış cephesinde herhangi bir detay bulunmayan çakmak modelleri arasından seçim yapmanız tavsiye edilir. 

Diğer Blog