Sigara İçenlere Özel Aksesuarlar Dikkat Çekiyor

Sigara zararlı da olsa alışanların vazgeçemedikleri tutkusudur. Onlar için özel üretilmiş aksesuarlar sayesinde içim keyiflerini zevke dönüştüren tasarım ürünleri de sitemizde bulunmaktadır. Son yıllarda sigarasını kendini yapan ve sarma sigara kullananların vazgeçilmezi olan Sigara Tabakaları sayesinde sigarayı kurutmaz ve içerisinde bulunan yaylı aksam sayesinde sigaralar derli toplu dağılmadan durur. Paket kullanmak artık demode hale geldiği için paket olarak alınan sigaraları da birbirinden şık modelde yapılan tabakalara koyabilirsiniz. Sigara içene tabaka almak istiyorsanız zevkine uygun seçimi kolayca yapabileceğiniz çeşitlerimiz beğeninize sunulmuştur.

En Çok Tercih Edilen Hediyelikler

Sevdiğinize hediye alma konusunda yıllardır popülerliğini kaybetmeyen hediye alternatifi de çakmaklardır. Birbirinden kaliteli markaların ürettiği Çakmak Çeşitleri sitemizde bulunmakta ve seçimlerinizi kolaylaştırmaktadır. Sevgilinize alabileceğiniz çakmak markalarından biri de zippo markalı çakmaklardır. Dünyanın en çok taklit edilmeye çalışılan markası olma özelliğine sahip zippoların en önemli özelliği ömür boyu garantili olmasıdır. Kaliteli baskı tasarım ürünlerini bünyesinde bulunduran zippo en iyi hediyelik olacaktır. Şık ve estetik tasarım için colibri marka çakmaklarda inceliğiyle, zarifliğiyle bayanlar için ideal seçim olacaktır. Şık tasarım ve baskılarıyla bir başka çakmak lotusta uzun süreli kullanım isteyenlerin seçimidir. Hediyelik arayanlar için şık tasarım ve kaplamasıyla dikkat çeken çakmaklar arasında etkileyici olan markalardan birisi de promise metalik çakmaklardır. Özellikle bayan çakmağı olarak üretilen taşlı ve kalpli tasarımlara hayran kalacaksınız. Orijinal ürün olan tüm markalar hediyelik kutusunda gönderilecek ve zarif hediyelik olacaktır.

Sarma Sigara Aksesuarları

Sarma sigara kullananlar için ideal ürün olan sigara sarma kağıtları kaliteli malzemeden üretilmiş ve keyifli içim sağlar. Mango aromalı sigara kağıtları en çok sattığımız ürünlerimiz arasınadır. Mango papaya öz suyuyla yapılan sarma kağıdı doğal şekilde yapılmıştır. Puro yaprağı şeklinde olan sarma kağıdı hafif ıslaktır. Mango tadıyla ve aromasıyla mükemmel içim sağlayacak ürünler sitemize özel indirimlerle sunulmaktadır. Organik kağıtlardan hazırlanan ekstra incelik kazandırılmış ve katkı maddesi kullanılmadan hazırlanmış kağıtlar sarma sigara zevkini katlayacaktır. Sarma sigara kullananlara özel üretilen bir diğer aksesuarda tütün keseleridir. Bilindiği üzere tütüncüden tütün alındıktan bir süre sonra tütün nemini kaybeder ve kurur. Sarma sigaralar için üretilen hakiki deriden yapılan Tütün Keseleri tütünü kurutmaz ve içinde bulunan cepleri sayesinde sarma sigara aparatlarını da içerisinde saklar. Seyahatlerin vazgeçilmezi olan keseler farklı markalar ve modellerle her zevke uygun çeşitlilik sağlar.

Sarma Sigara İçin İdeal Boş Tüpler

 Sarma sigaraların bir diğer aksesuarı da sigara boş tüpleri olmaktadır. Boş tüpler içerisine tütün konularak tüketilir. Ekonomisini düşünen ve kendi sigarasını kendisi yapmak isteyenler için son yılların vazgeçilmezi olan sarma sigaralar keyifli içim sağlar. Boş tüpler içerisinde 100, 200 ve 250 filtre bulunan markalar sitemizde çok uygun fiyatlarda satılmaktadır. Almanya’dan ithal edilen tüpler tütünün tadını bozmaz ve lezzetli içim sağlar. Organik olarak üretilen tüpler sarma sigara zevkinde paket sigaralar gibi görünüme sahiptir.

Tütün Kullananlar İçin İdeal Ürünler

Sigara sarma filtreleride tütün kullananlar için idealdir. Kömürlü olan çeşitleri çapı 8 mm, ve uzunluğu 15 mm olarak yapılmıştır. Kömürlü filtreler tütünün taze kalmasını sağlayan en önemli özelliğidir. Kutu içerisinde gönderilecek üründe 100 ve 200 adet filtre bulunuyor ve uzun süreli kullanım sağlıyor. Sigaradan vazgeçemeyenlere, sarma sigara sevenler için ideal olan ürünler cazip fiyatlarıyla sitemizde beğeninize sunuluyor.

Sitemizde orijinal ürün garantisiyle sigara ağızlıkları kategorisinde estetik görünüme sahip ürünler bulunmaktadır. Sağlığa zararlı maddeleri süzerek daha az zararlı yapabilen ağızlıklar güzel içim sağlar. Tütünün tadını bozmayan ağızlık standart sigaraları alacak şekilde 6 mm olarak tasarlanmıştır. Değişebilir filtre özelliğiyle gül ağacından yapılan ağızlıklar el işçiliğiyle hazırlanmıştır. Uzun sap olarak hazırlanan modelleri de kategorilerimizden erişebilir ve zevkinize uygun seçimler yapabilirsiniz. Birbirinden seçkin markaların tasarladığı filtreler keyifli içimlerin vazgeçilmezi olacaktır.

Sarma Sigara Makineleri Kolaylık Sağlar

Sarma sigaralar için dizayn edilen sigara sarma makineleri sayesinde kısa sürede sarılma özelliğiyle sigaraları sarmaya yarayacak ürün sitemizde bulunmaktadır. Çoklu sigara veya tekli sigara sarma özelliği bulunan makineler her ihtiyaca cevap verebilecek kapasite de yapılmıştır. Kolay sarım yapılabilen makinelerde kolu ağrıtmadan, bileği yormadan sarma özelliği bulunuyor. Her bütçeye uygun seçeneklerle istediğinize sahip olabilir ve şıklık ve estetik olsun istiyorsanız metal tütün sarma makinelerini tercih edebilirsiniz. Paslanmaz özellikte ve kaliteli malzemelerden yapılan makineler şık kullanım sağlayacak ve sarma sigaraların vazgeçilmez aracı olacaktır. Ömürlük kullanılacak kadar dayanıklı yapılan makineler arasında elektrikle çalışan modelleri de tercih edebilirsiniz. Klasik modeller dayanıklı ve kaliteli olarak üretilmiş ve alıştığınız kullanımı daha da kullanışlı hale getirecek kadar ergonomik yapıya sahiptir.

Farklı Model ve Çeşitleriyle Küllükler

Sigara içenlerin en önemli aksesuarı elbette ki sigara küllükleri olmakta ve alışılmışın dışında şık ve zarif tasarımlarıyla göz doldurmaktadır. Sitemizde bulunan yüzlerce küllük modeli arasında çevirmeli uzun metal küllükler farklı renk seçenekleriyle beğeninize sunulmuştur. Külleri içine hapseden çevirmeli küllükler rüzgarda uçuşarak etrafa zarar vermez. Bir çok sigarayı içine alabilecek kapasitede olan küllükler zevkine düşkün olanlar için birbirinden güzel modeller sitemizde uygun fiyatlarla satılmaktadır. Estetiğe önem verenler için ahşaptan ve el işçiliğiyle yapılan modellerde bulunmakta ve dikkat çeken duruşlarıyla farklılık isteyenlerin tercihi olacak ve küllükler çok beğenilecektir. Sigara içen veya içmeyen herkesin evinde bulundurması gereken ürün sigara içen misafirler için de alınabilir. Akciğer şeklinde olan ve kadeh şeklinde yapılmış olan farklı modeller en çok satılan ürünler arasındadır. Her eve lazım olan küllükler dilerseniz hediye edilebilecek kadar şık tasarıma sahiptir. 

Diğer Blog