Nostaljik radyo ile gözlerini kapatarak nostaljik şarkılar dinle ve geçmişe dön. Kim istemez ki geçmişteki güzel anıları eski radyolarda eski şarkıları dinleyerek hatırlamayı. Hem kadın hem erkek için harika bir hediye seçeneği olan nostaljik radyolar sevdiklerinizin evini süslesin isterseniz doğru adrestesiniz. Özellikle nostaljik radyo pembe ise bayanlar buna bayılacaktır. Üstelik nostaljik radyo fiyatları sanıldığı kadar yüksek değildir. Arkadaş Tobacco ile uygun fiyatla sende nostaljik radyo dinle.

Arkadaş Tobacco’ nunEn Popüler Nostaljik Radyo Çeşitleri

Arkadaş Tobacco internet sitesinde farklı boy, renk ve modelleri ile hem manuel hem de uzaktan kumandalı nostaljik radyo çeşitleri yer almaktadır. Bunlar arasında en çok ilgi çekenler şunlardır:

Nostaljik Golon X-Bas Uzaktan Kumandalı Orta Boy Gerçek Radyo: 19 cm uzunluğunda ve 12,5 cm genişliğindedir. Ağırlığı yalnızca 1099 gr’dır. Mp3 ve radyo çalar özelliğine sahiptir. SD kart, kulaklık ve USB girişleri mevcuttur. Hem şarj edilebilir hem de pille çalışabilir özelliktedir. Siyah, kırmızı ve mor renk seçenekleri vardır.

Retro Meier X-Bas Orta Boy Gerçek Radyo: Uzunluğu 19 cm, genişliği 14,5 cm ve ağırlığı 801 gr’dır. Şarj edilebilir bataryaya sahiptir, aynı zamanda pille çalışabilir. Mp3 ve radyo çalar özelliğe sahiptir. Akrilik plastikten üretilmektedir. Bordo ve metalik renk seçenekleri vardır. SD kart, USB ve kulaklık girişleri mevcuttur.

Nostaljik Tepe Vişne Kırmızısı El Fenerli Antika Radyo: 26,5 cm uzunluğa ve 17,5 cm genişliğe sahiptir. Ağırlığı yalnızca 1671gr’dır. USB ve karaoke mikrofon girişi vardır. LCD ekrana sahiptir ve uzaktan kumandası bulunmaktadır. Pil ile çalışmaktadır. Elde taşınabilmesi için özel sapı vardır. Radyo özelliğinin yanı sıra lambası ile el feneri olarak da kullanılabilmektedir. Nostaljik görüntüsü ile evinizin baş köşesinde yerini alacak.

Nostaljik Kemai Maun Çok Fonksiyonlu Antika Gerçek Radyo: 27,5 cm uzunluğa, 16,5 cm genişliğe ve 1815 gr ağırlığa sahiptir. Mmc ve TF kart yuvası bulunmaktadır. Mp3 ve radyo çalar özelliklerinin yanı sıra karaoke mikrofon girişi ile karaoke zevki yaşamanızı sağlar.

Diğer Blog