Duvar Aksesuarlari
FİYAT
Daha Fazlası İçin Tıklayınız

Duvar Tabloları

Duvar Tablolarıeskiden beri insanların yakın çevresindeki arkadaşlarına ya da sevgililerine almış olduğu bir hediyelik eşyadır. Bu kapsamda sitemizde de bir çok farklı modeli bulabilirsiniz. Bir hediyelik eşya olarak yen ev almış bir arkadaşınızın duvarlarına ayrı bir renk vermesi için ona bu şekilde bir hediyelik ürün almayı tercih edebilirsiniz. Arkadaş tobacco sitesi olarak sizlere bu ürünleri sunarken piyasa değerlerine göre de en uygun fiyatları sizlerden talep etmekteyiz.

Bir çok renkte ve de farklı geometrik şekillerdeki duvar tablosundan en çok tercih edilenleri nostaljik araba baskılı lan tablolardır. Özellikle bir erkek arkadaşınıza güzel bir hediye tercih olabileceği gibi kendi evinize de bu şekilde bir ürün alarak iç dekorasyonunuzu zenginleştirebilirsiniz.

Sitemizden Aldığınız Ürünün Kargo Hizmet Durumu

Sitemizdeki Duvar Tablolarından beğenip seçtiğiniz modelin siparişini sizler verir vermez biz hemen kargo teslimat hizmetimiz dahilinde bu ürünü kargoya gönderiyoruz. Özel olarak yaptığımız hediye paketi sonrası kargoya giden bu ürün sizin elinize en geç 2 gün içinde ulaşacaktır. 

https://www.arkadastobacco.com/
ARKADAŞ TOBACCO

Merkez: Rasim paşa Mah. Karakolhane Cad. Nahcivan Pasaji No 18/7
Yeldegirmeni /Kadikoy / İsTanbul
Müşteri Hizmetleri: +0530 976 34 21
info@arkadastobacco.com

Copyright © 2016 , Arkadas Tobacco
Web Tasarım Teknobay