Dekoratif Mumluk

12.6.2019

Dekoratif şamdanlar evinize sanatsal bir ortam katar. Dekoratif mumluk çeşitleri için sitemizde çok çeşitli seçenekler bulabilirsiniz. Tercih etmek istediğiniz ürün pek çok müşterimizin tercihi gibi dekoratif mumluk fener olabileceği gibi ahşap mumluk da olabilir.

Dekoratif Bir görünüm İçin

Çok sayıda şamdanı yemek masasında kullanırsanız ortama ayrı bir drama ve boyut eklersiniz. Şamdanları masanın üzerine eşit şekilde yerleştirmek fiziksel denge kurallarını hatırlatacağı için, sizde ve konuklarınızda bilinçaltı  bir rahatlama yaratır.

Ahenkli Bir Görünüm İçin

Bir şömine rafının her iki ucuna yerleştirilmiş olan eşleşen iki şamdan ve bir yuvarlak ayna kullanmak, size zarif bir köşe oluşturma imkanı sağlar. Ortama geleneksel, dengeli ve uyumlu bir hava verir.

Şık Ve Zarif Bir Gruplandırma İçin

Şamdanları çift ve üçlü olarak gruplamak bolluk hissi yaratır. Yerleştirdiğiniz dekoratif şamdanlar arasına koyacağınız saksı bitkileri, ortama parlaklık getirir.

Farklı Yükseklikte Dekoratif Mumluklar Kullanmak

Daha az dikkat çeken bir şömine rafının sadece tek tarafına farklı yükseklikte dekoratif mumluklar yerleştirin. Uzun dar başlıklara sahip mumluklar kullanın. Böylece kısalı uzunlu bir karşıt etki yaratmak için bu tarzda dekoratif mumlukları kullanabilirsiniz.

El İşi Ahşap Dekoratif Mumluklar

Evinizin girişi ya da salonu için tahta ayaklı güzel ve modern mumluklar kullanın. Aynı tarz dekoratif mumluklar yemek masanızda kullanıldığında da zarif ve sade bir görünüm yaratır.

Eğri Bir Görünüm

Daha rahat ya da boş bir ortamınız varsa, masa boyunca farklı yükseklikte yerleştirilen dekoratif şamdanlar dizin. Böylece ortama biraz hayali ve merkez dışı romantik bir hava vermiş olursunuz.

Klasik Şıklık

Bir çiçeği merkezde tutun ve bunu çevreleyen bir çift dekoratif şamdan kullanın. Zamansız bir görünüme ait son derece zarif bir masa dekoru oluşturursunuz.

Özel Bir akşam Yemeği İçin Geleneksel Şıklık

Özel bir akşam yemeği için ,masanızı kırmızı ve kahverengini sıcak tonları ile dekore edin. Masanızın üzerine güller ve zambaklar yerleştirin. Daha sonra değerli sofra takımınızı, bardak ve masa ekipmanlarınızı yerleştirin. Bundan sonra sıra dekoratif şamdan çeşitlerini yerleştirmeye geldi. Masa üzerine farklı geometrik zikzak çizgiler üzerinde bir hat halinde dekoratif şamdanlarınızı yerleştirin. Ailenize ve arkadaşlarınıza mükemmel bir dekorda, mutlu bir akşam yaratın.

Zevkli Bir Üçlü Görünüm Yaratın

Üç boyutlu ve aynı boyda kristal kesimli dekoratif cam şamdanlarınızı fiskos masasının üzerine yerleştirin ve kenara da zarif bir gül demeti koyun. Çok hoş bakılmaya doyulamayacak nitelikte bir köşeniz olsun.

Kapalı Dekoratif Şamdanların Şıklığı

Odalar gizemli, muhteşem hazineler ya da antikalar içerebilirler. Ama yine de günümüzüm ruhunu taşırlar. Bu tip ortamlar için, kapalı uzun mumlukları kullanmanızı öneriyoruz.

Titrek Çiçekler

Akşam yemeği için hazırladığınız masada Led mumlar da kullanabilirsiniz. Onların titrek ve zarif ışıkları size gerçek alevi aratmayacaktır. Bu mumlukların dibine çiçek süslemeleri yerleştirin, klasik ve şık bir görünüm elde edersiniz. Öneri olarak mumları beyaz, çiçekleri kırmızı seçmenizi tavsiye ederiz.

Eğer bu önerilerimizi beğendiyseniz ya da tamamen kendinize has özgün fikirlerinizi hayata geçirmek istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden sizin için özenle hazırlanmış seçmece mumluk ve mumlar içeren web sitemizden dekoratif mumluk siparişlerinizi veriniz. Sitemizde hem kendiniz için kullanabileceğiniz hem de dostlarınıza hediye edebileceğiniz çok çeşitli alternatifler bulabilirsiniz.

Dekoratif Mumluk siparişleriniz en kısa sürede ve en güveli şekilde size ulaştırılacaktır. Konu ile ilgili öğrenmek istediğiniz ya da aklınıza takılan herhangi bir şey varsa, lütfen iletişim bölümüne tıklayarak bizimle temasa geçin.

Test

Form Gönderimi

Tamam

© Copyright © Arkadaş Tobacco 2019. || Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Teknobay