Hediyelik Esya

* Agırlıgı           : 158 Gr

Ölcüleri          : 19/5 cm

* Yanış Süresi   :  20 - 40

* Aromasi        : Sade

* Sekli              : Yarim Daire

* Renk              : Turuncu

* Paket             : 3

* Uretim yeri    : Hindistan

ADET :
STOK DURUMU :
Ürün Stokda Var.
Paylaş :

Portakal gibi duran resimdeki mum çeşidi diğer mumlara oranla biraz daha resmi durmaktadır. Renk ve ya herhangi bir aksesuar olarak kullanılmayacak düzeyde duran bu mumluk biraz daha yatay biçimde durduğu için size öyle gelmektedir. Mum renginin diğerlerinden farklı olması ama altındaki ahşap beyaz renk ile bir ikili oluşturması bunun da bir hediyelik eşya olarak kullanılmasını beraberinde getirmektedir. Bu hediyelik eşyalar oldukça önemlidir.

                Hediyelik eşya olarak satın alacağınız ürünler çok özel olmalıdır. Hem insanların beğenebileceği ürünler olmalıdır hem de kullanabileceği. Mum ise tam insanların hem beğenip hem de kullanacağı ürünler olabilir. Sizler de bir yere giderken hediyelik eşya almayı düşünürseniz eğer sitemizi rahatlıkla ziyaret edebilirsiniz. Bu siteden size bu tarz mumluk ve diğer hediyelik modeller çıkacaktır.

                Mum modelinin yanma süresi aslında kendiniz aldırmaya yetmektedir. 3 ila 6 saat arasındaki yanma süresi oldukça uzun bir süredir. Bu sürede yanacak olan bir mum uzun kullanım alanı sağlayacaktır. Ayrıca sürekli kısa biten mumlara para vermek yerine bu mumu satın alarak uzun süreli kullanım sağlamanız mümkündür. Hem ekonomik olarak kar edersiniz hem de böylesine güzel bir mum almış olursunuz. Hediyelik olarak da bu mumu verirseniz eğer arkadaşınız ya da başka birisi hem mum olarak kullanım yapabilir hem de evinin bir köşesine aksesuar olarak bu ürünü rahatlıkla koyabilir. 

Taksit Sayısı Aylık Ödeme Tutarı Toplam Tutar
2 2 x 7.50 TL 14.99 TL
3 3 x 5.00 TL 14.99 TL
Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir.
https://www.arkadastobacco.com/
ARKADAŞ TOBACCO

Merkez: Rasim paşa Mah. Karakolhane Cad. Nahcivan Pasaji No 18/7
Yeldegirmeni /Kadikoy / İsTanbul
Müşteri Hizmetleri: +0530 976 34 21
info@arkadastobacco.com

Copyright © 2016 , Arkadas Tobacco
Web Tasarım Teknobay