Ahşap Mumluk

12.6.2019

Ahşap şamdanlar, klasik ortamlarda, minimalist dekorasyonun tercih edildiği ortamlarda ve  modern dekore edilmiş evlerde çok güzel dururlar. Ahşap mumluk çeşitlerimiz çok çeşitli ve sıcak seçenekleri ile sizleri bekliyor. Ahşap mumluk hediyelik tarzı bir arama yapıldığında genellikle kütük mumluk hediyelik çeşitleri inceleniyor.

Rustik Mumlar

Rustik mumluklar çok fazla tercih ediliyorlar. Özellikle ahşap kafes mumluk türleri yazlık ortamlarda çok kullanılıyor. Ağaç dallarına asılı klasik bir ahşap mumluk zamansız bir zarafet ve sıcaklık sembolüdür. Bu mumluktan yayılan sıcaklık, insanın direk olarak ruhunu ısıtan ve kelimelerle anlatılamayacak bir sıcaklıktır. Bu tür dekorlar, insanları kendilerine son derece yakınlık hissettiriyorlar. Bugüne değin kullanıcılarımızın hiçbirinden olumsuz geri dönüş almadık. İsterseniz aşırı soğuk bir ortamda titriyor olun yine bu tür bir mumluk resmi görmek bile tüm vücudunuzu ısıtacaktır.

Bu kadar güçlü bir sıcaklığın evinizde olmasından mutluluk duyacaksınız. Bu tür bir dekor parçası yani rüstik mumluğunuz evinizde olması gereken bir parçadır. Ahşap mumluk bulunan bir ev mükemmel bir evdir. Bu tür mumluklar çok doğal bir görünüme sahiptirler ve gerçek bir eve yakışan sıcak bir atmosfer yaratırlar.

Ahşap mumluklar gibi ev dekor aksesuarları, bulundukları eve çekicilik ve zarafet katar. Her yerde kullanılabilirler. Özellikle sıcak ve samimi ortam sevenler için ideal bir eşya veya hediyedir. Tercih ettiğiniz bazı ahşap mumluklar, mumlar ile birlikte set halinde gönderilebilir. Özellikle fotoğraflarda gördüğünüz mumları beğendiğiniz ahşap mumluk ile eşleştirmek istediğinizde set halinde sipariş çekiniz.

Sizler için hazırlamış olduğumuz sitede ahşap mumlukların yanı sıra ahşap mumluk süsleme malzemeleri de bulunuyor. İsterseniz mumluk süsleme malzemelerini de (çiçekler vb.) set halinde sipariş verebilirsiniz.

Özel hobileriniz arasında ahşap boyama yapmak gibi sanatsal uğraşılarınız varsa, o zaman da boyanmamış ahşap mumluklarımızdan sipariş ediniz. Aynı şekilde ahşap mumluk boyama malzemelerini de sipariş ederek, mumluğunuzu kendi zevkinize göre istediğiniz gibi boyayabilirsiniz.

Ahşap Mumluk Sipariş Edin

Tercih ettiğiniz bir modeli sipariş vermek isterseniz bizimle iletişim numaralarımızdan iletişime geçtiğiniz takdirde, sizin için özel sipariş ahşap mumluk da yapabiliriz. Sizinle her zaman güler yüzlü, yardımsever ve hızlı bir şekilde ilgileneceğimizden kuşkununuz olmasın.

İmal ettiğimiz her bir mumluk gerçek ağaçtan kesilerek yapılır. Bütün mumluklarımız orijinal ve benzersizidir. Sitemizde gördüğünüz ahşap mumluklar alabileceğiniz mumluklara örnektir.

Ahşap mumlukların bazıları da sıkıştırılmış tahta parçacıklarının daha sonra cilalanması ile imal edilir. Her ne şekilde olursa olsun. Üzerlerinde taşıdıkları dekoratif desenler nedeniyle samimi şıklık yarışında daima önde gelen parçalardır. Ahşap, yüzyıllardır her zaman dekorasyonda kullanım alanı bulan en değerli ve soylu malzemedir.

Ahşap mumluk sipariş ederken, mumlukları kullanacağınız mekanın büyüklüğünü göz önünde tutarak kaç adet sipariş vereceğinizi belirleyin.

Ahşap Mumluklar Nerede Kullanılıyor

Herhangi bir göl evine, çiftlik evine, ormanda kamp ortamına, yazlık eve ya da rüstik temalı bir eve mükemmel uyum sağlar. Eviniz dekore etmek ve alevli ya da alevsiz Led mumlarla kullanmak için bu ögeyi hayatınıza katın.  Hediyelik eşya olarak da benzersizdir. Özellikle harfi ahşap mumluklarımızdan sipariş vererek, değer verdiğiniz kişiye söylemek istediğiniz mesajı da iletebilirsiniz. Çok zarif ve şık bir anlatım olacaktır.

Ödeme Koşulları

Ahşap mumluk siparişi verdiğinizde istediğiniz gibi ödeme yapabilirsiniz. Bu konuda çeşitli alternatiflerimiz vardır. Kredi kartı kullanarak, banka kartı ile ya da banka havalesi ile ödemeleriniz yaptığınız andan sipariş ettiğiniz mumluklarınız adresinize postalanır. Ahşap mumluk toptan siparişlerinizde çok uygun indirimli ödeme koşullarımızdan yararlanabilirsiniz.

Test

Form Gönderimi

Tamam

© Copyright © Arkadaş Tobacco 2019. || Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Teknobay