Pipo & Pipo Aksesuarları
FİYAT

Pipo Sehpaları

Pipo severleri bakımından oldukça önemli bir tütün ürünüdür. Bu konuda eğer bir arkadaşınıza pipo alıp ona sürpriz yapmayı düşünüyorsanız o halde ona bir de Pipo Sehpaları almalısınız. Çünkü alacağınız piponun konması için bir yere ihtiyacı olacak ve almış olduğunuz pipo sehpasında durarak kolaylıkla bir daha kullanılması sağlanılacaktır. Aynı zamanda da pipoyu arkadaşınız nereye koyduğunu da unutmayacaktır.

Arkadaş tobacco isimli bu tarz hediyelik eşya satan bir site olduğumuzdan dolayı sitemiz bünyesinde bu ürünü de bulabilirsiniz. Ahşap malzemeden yapılmış olan ve oldukça farklı tasarımlı modelleri bulunan bu ürün siz isterseniz uygun bir fiyatı ile sizin olabilir. Tek yapmanız gereken sitemiz içinden bu ürünün siparişini vermektir.

Arkadaş Tobacco Sitesinin Kargo Teslimatındaki Hizmeti

Sitemiz içinden almış olacağınız Pipo Sehpalarının kargo teslimatında sizleri endişelendirecek ve kızdıracak bir tavır sergilemeyeceğiz. Bu konuda hemen kargo teslimat hizmetimiz ile sizlerin sipariş ettiği bu ürünü en geç iki gün içinde sizlere teslim edeceğiz. Bu kargo hizmeti için de bir ücret ödemenize gerek yoktur. 

Copyright © 2016 , Arkadas Tobacco
Web Tasarım Teknobay